Burvīgs interjers, satriecošas kleitas.:)Lieliska vieta, kur jebkurš apmeklētājs var justies kā mājās.:)

Rita Roze

Paldies, par iespēju piedalīties konkursā un savā īpašumā iegūt brīnišķīgu Alexander Pavlov tērpu. Šķita nepierasti, kā es, sieviete no mazpilsētas, došos, ko izvēlēties tieši sev no Alexander Pavlov tērpu kolekcijas, bet ziniet, apbrīnojami ir tas, ka dodoties izvēlēties kaut ko sev, tiec apčubināts, sirsnīgi sagaidīts, atrodoties tur nemaz nejūties svešs, kas arī aicina mani tur vēlreiz atgriezties. Varu teikt tikai to labāku par Aleksandru, viņa kolēģiem - sirsnīgi, saprotoši, pretimnākoši cilvēki, atvērti sarunām, vienmēr galanti, pieklājīgi un smaidīgi! Arī Aleksandra radītajiem tērpiem piemīt šarms, tie sievietei neļauj pazaudēt sievišķību. Vislabākās emocijas esot kopā ar Jums! Uz tikšanos!

Baiba Karpova

Patīkami pavadīts laiks slavenu cilvēku sabiedrībā.Paldies.

Ināra Tīrumniece

Kvalitāte izcila. Sava aroda speciālists. Ir no kā mācīties. Paldies! : )

Zita Krastiņa

Yes!! Alexander is the best! Hight talented & proffessional!

Chrysovalantou Tolidou

Amazing place, team and really fabulous brand! Alexandr you are the best 🙂

Ina Urtane

Невероятно красивые платья, очень отзывчивый коллектив, талантливый и очень внимательный дизайнер Alexander Pavlov. Творческих успехов, благодарных клиентов и процветание вашему модному дому!

Irina Beinaroviča

Kleita mammai, kleita meitai. No sirds

Kate Ozola

Aleksandra Pavlova tērpi ir moderni un dievišķīgi. Viņš tajos ielicis mīlestību pret sievieti. Vispār viņš ir ļoti patīkams, pieklājīgs jauns cilvēks, vienmēr ar smaidu. Es personīgi Aleksandru atceros no “Podziņas” laikiem. Esmu laimīga, ka pazīstu šo cilvēku. Lai vienmēr veicas, lai vienmēr būtu jaunas idejas un daudz patstāvīgu klientu!

Jelena Djudjukova

Ieteiktu iegādāties apģērbu tieši no ALEXANDER PAVLOV, ne tikai tādēļ, ka apģērbs skaists, bet tādēļ, ka tā radītājiem ir sirds pareizajā vietā un superīga attieksme pret cilvēkiem un šo valsti! 🙂

Liene Sira

... jo skaistumu mēra ar prieku, ko tas dāvājis (Klods Bregdons) ... un par sevi to varu viennozīmīgi teikt 🙂  Par katru tērpu esmu saņēmusi komplimentus... pat no cilvēkiem, no kuriem i negaidīju tādus saņemt 🙂 Aleksandr, paldies!!! Paldies tev, ka liec mums sievietēm justies tik īpašām. Tas ir tavs absolūtais šarms ... 🙂

Solvita Zunna

Manai sievai esmu nopircis vairākus tērpus no Pavlov Fashion un jāatzīst ka kvalitāte ir augstā līmenī!  Tā turpināt un pirksim vēl!

Gatis Rūtiņš

Мастер своего дела ! Талант ! Педант ! Любит делать женщин красивыми !!!

Natalija Rivonenko

Just awesome designs!

Sascha Gußen

Izsmalcināti..Gaumīgi...Praktiski...Sievišķīgi...Gaisīgi...Skaisti....

Sindija Gruntmane